• RSS
  • Facebook
  • Levél írása
  • Menü

A 2019. évi megyei bajnokságok sorát a 2015-ben útjára indított “Berente Sándor szabadidős ügyességi- díjugrató- és díjlovas” versenysorozat  döntője zárta október 6-án Sándorfalván. A Magyar Lovassport Szövetség Szabadidős szakága értékes kupát ajánlott fel a döntőn legsikeresebben szereplő lovarda-lovasiskola számára, melyet a Csongrád Megyei Lovas Szövetség évzáró vacsoráján fogunk átadni.

A Bajnokság győztesei és helyezettjei:

(részletesen itt olvasható…)

“Ü1″ Kezdő ügyességi – 1. korcsoport

1. Molnár Dorka Sára – MAZSOLA, Leon-Cavallo SE

2. Lantos Lotti – INDIÁN, Tápéi Marathon TLC

3. Molnár Kármen – MENTA, Leon-Cavallo SE

3. Lippai Liliána – FORGÓSZÉL, Makói Lovas Egyesület

 

“Ü1″ Kezdő ügyességi – 2. Korcsoport

1.Gál Szimonetta – ÁLOM, Orion Lovas SE

2.Lele Evelin – BARKA, Tápéi Marathon TLC

3.Polgár Szimonetta – FORGÓSZÉL, Makói Lovas Egyesület

3.Juhász Milla – POLLY POCKET, Algyői Sportkör

3. Csonka Bende – JÉGVIRÁG, Leon-Cavallo S.E.

 

“Ü2a” Haladó ügyességi /stílus – 1. korcsoport

1. Molnár Dorka Sára – MAZSOLA, Leon-Cavallo SE

2. Cselovszki Szófia – KEDVES, Orion Lovas SE

3. Molnár Kármen – MENTA, Leon-Cavallo SE

“Ü2a” Haladó ügyességi/stílus – 2. korcsoport

1. Csonka Bíbor – PRINCESS, Leon-Cavallo SE

2. Vadai Virág – MIRELLA, Kéktói Ménes SE

3. Juhász Emma – EGRES, Leon-Cavallo SE

“Ü2a” Haladó ügyességi/stílus – 3. korcsoport

1. Németh Sára – VITUS BOROSTYÁN, Sarkalyi LSE

2. Gál László – LINDA, Sarkalyi LSE

 

“Ü2b” Haladó ügyesség/hiba-idős

1. Cselovszki Szófia – KEDVES, Orion Lovas SE

2. Riesing Borka – ARANYOSKA, Tápéi Marathon TLC

3. Fóris Nelli – JÁTÉK, Tápéi Marathon TLC

 

“Ü3″ Ugró ügyességi – 1. korcsoport

1. Cselovszki Szófia – KEDVES, Orion Lovas SE

2. Juhász Emma – EGRES, Leon-Cavallo S.E.

“Ü3″ Ugró ügyességi – 2. korcsoport

1. Ménesi Izabella – BÓBITA, Tápéi Marathon TLC

2. Fóris Nelli – JÁTÉK, Tápéi Marathon TLC

3.Tihanyi Marietta – CITRIN, Tápéi Marathon TLC

 

“D1K” Előkészítő ugró – 1. korcsoport

1. Szabó Dóra – DÁMA, Sarkalyi LSE

2. Ujvári Anna Zita – TÜNDI, Sarkalyi LSE 

“D1K” Előkészítő ugró – 2. Korcsoport

1. Gyuris Noémi – RUTHY, Fauna Lovas Sport Egy.

1. Ménesi Izabella – BÓBITA, Tápéi Marathon TLC

 

“D2″ Kezdő ugró – 1. korcsoport

1. Szabó Dóra – DÁMA, Sarkalyi LSE 

“D2″ Kezdő ugró – 2. korcsoport

1. Papp Vanda – MAJOLIKA ÓMEZŐ, Orion Lovas SE

2. Kovács Andrea – GINA, Leon-Cavallo S.E.

3. Kergyó Bianka – PISZE, Orion Lovas SE 

“D2″ Kezdő ugró – 3. korcsoport

1. Gábor Alexandra – CARMEN, Orion Lovas SE

2. Gyenizse Zsolt – ÁLOM, Orion Lovas SE

 

“D3″ Nyitott ugró – 2. korcsoport

1. Papp Vanda – MAJOLIKA ÓMEZŐ, Orion Lovas SE

2. Kovács Andrea – GINA, Leon-Cavallo S.E.

“D3″ Nyitott ugró – 3. korcsoport

1. Gábor Alexandra – CARMEN, Orion Lovas SE

2. Gyenizse Zsolt – ÁLOM, Orion Lovas SE

 

“Sz1″ díjlovaglás – 1. korcsoport

1. Molnár Dorka Sára – MAZSOLA, Leon-Cavallo S.E.

“Sz1″ díjlovaglás – 2. korcsoport

1. Csonka Bíbor – PRINCESS, Leon-Cavallo S.E.

2. Ménesi Izabella – BÓBITA, Tápéi Marathon TLC

3. Vadai Virág – MIRELLA, Kéktói Ménes SE

 

“E” díjlovaglás – 2. korcsoport

1. Szabó Ágnes – KLEOPÁTRA, Sarkalyi LSE     

2. Balog Alíz – DÁMA, Mórahalmi LSE    

3. Kovács Andrea – GINA, Leon-Cavallo S.E.

“E” díjlovaglás – 3. korcsoport

1. Koltai Blanka – DEBBIE, Mórahalmi LSE

2. Simon Zsófia – DÁMA, Mórahalmi LSE

3. Ábrahám Judit – CSILLAG, Mórahalmi LSE