• RSS
  • Facebook
  • Levél írása
  • Menü

Az idén második alkalommal,kiírt szabadidős versenysorozat döntőjére 2015. október 16-én, Balástyán került sor a Leon-Cavallo SE lovardájában. A bajnokság döntőjére 3 befejezett pályával lehetett minősülni az éved során.  A nemhivatalos csapatversenyt ezúttal a Sarkalyi LSE nyerte (27 pont) a Tápéi Maraton SE (15 pont) és a Baktó LK (14 pont) )előtt. A legeredményesebb versenyzők 7 -7 ponttal Nagy Alexandra (Kéktói Ménes SE), Szabó Dóra (Sarkalyi LSE) és Balázs Dóra (Tápéi Maraton SE) lettek a 6-6 pontot gyűjtő Knipf Boldizsár (Baktól LE) és Jójárt Júlia (Tápéi Maraton SE) előtt.

img_1419 img_1425 img_1619 img_1699 img_1750

A Bajnokság végeredménye

I. Ügyességi versenyszámok
“Ü1″ Kezdő ügyességi
I. korcsoport
1. Kiss Maja – Emilio Fejes Béla Baktói Lovas Klub
2. Szabó Dóra – Kék Kis Aranka Sarkalyi LSE
3. Jójárt Júlia – Bandi Nagy Tamás Tápéi Maraton SE
II. korcsoport
1. Gorjanácz Letícia – Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
2. Rózsa Dorka – Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
3. Szabó Zsófi – Remény Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar
III. korcsoport
1. Németh Sára – Debóra Vili Anna M és Társa SZI SE
2. Gál László – Linda Kis Aranka Sarkalyi LSE

“Ü2″ Haladó ügyességi
I. korcsoport
1. Jójárt Júlia – Bandi Nagy Tamás Tápéi Maraton SE
2. Szabó Dóra – Kék Kis Aranka Sarkalyi LSE
3. Dezső Zita – Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
II. korcsoport
1. Süli Anna – Top Lady Forrai István Makó Lovas Egyesület
2. Vörös László – Ramóna Csáki Mónika, Fejes Béla Baktói Lovas Klub
3. Szabó Zsófi – Remény Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar
III. korcsoport
1. Gál László – Linda Kis Aranka Sarkalyi LSE

“Ü3″ Ugró ügyességi
I. korcsoport
1. Knipf Boldizsár – Darcy Csáki Mónika, Fejes Béla Baktói Lovas Egyesület
2. Kanász Fanni – Rio Vili Anna, Kis Aranka M és Társa SZI SE
3. Gémes Kíra – Remény Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar
II. korcsoport
1. Gábor Alexandra – Kiscsikó Cselovszki Richárd Orion SKE
2. Tóth Larissza – Aida Igaz Richárd Magán

II. Díjugrató versenyszámok
“D1K” Előkészítő ugró ?kombinált
I. korcsoport
1. Knipf Boldizsár – Carrie Csáki Mónika, Fejes Béla Baktói Lovas Egyesület
2. Szabó Ágnes – Baccardi Kis Aranka Sarkalyi LSE
II. korcsoport
1. Kiss Blanka – Mokka Forrai István Makó Lovas Egyesület
2. Tóth Larissza – Aida Igaz Richárd Magán
3. Sehter Sára – Majid Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
III. korcsoport
1. Petrán Klaudia – Princess Csáki Mónika, Fejes Béla Baktói Lovas Egyesület
2. Balázs Dóra – First Lady Nagy Tamás Tápéi Maraton SE
3. Zsiga Cintia – PM Friderikus Cselovszki Richárd Orion SKE

“D2″ Kezdő ugró
I. korcsoport
1. Nagy Alexandra ? Bóbita Kéktói Ménes
2. Sehter Sára – Majid Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
3. Ferenci Dávid – Penelopé Cruz Szabó Ildikó Leon-Cavallo SE
II. korcsoport
1. Cselovszki Richárd – PM Friderikus Orion SKE
2. Bódi Rebeka Vanda – Kabbalah Nagy Tamás Tápéi Maraton SE
3. Akócsi Flóra – Gyémánt Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar

“D3″ Nyitott ugró
I. korcsoport
1. Ferenci Dávid – Penelopé Cruz Szabó Ildikó Leon-Cavallo SE
2. Nagy Alexandra – Bóbita Kéktói Ménes SE
3. Gémes Kíra ? Ödön Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar
II. korcsoport
1. Vili Anna ? Dáma Kis Aranka M és Társa SZI SE
2. Cselovszki Richárd- PM Friderikus Orion SKE
3. Akócsi Lilla – Fáraó Kaczor Krisztián Tóbanjáró Lovasudvar

III. Díjlovas versenyszámok
“Sz” Előkészítő díjlovas
I. korcsoport
1. Szabó Dóra- Kék Kis Aranka Sarkalyi LSE
2. Jójárt Júlia – Bandi Nagy Tamás Tápéi Maraton SE
3. Dezső Zita – Koktél Kis Aranka Sarkalyi LSE
II. korcsoport
1. Kanász Fanni – Rio Vili Anna M és Társa SZI SE
2. Dóka Beáta – Kira Kis Aranka Sarkalyi LSE
III. korcsoport
1. Cselovszkiné Major Krisztina – Kópé Cselovszki Richárd Orion SKE
2. Balázs Dóra – First Lady Nagy Tamás Tápéi Maraton SE

“E” Haladó díjlovas
I. korcsoport
1. Heller Szabó Anna – Liptonka Kis Aranka Sarkalyi LSE
2. Nagy Alexandra – Bóbita Kéktói Ménes SE
3. Jáksó Kitti ? Debbie Kis Aranka Sarkalyi LSE
II. korcsoport
1. Balázs Dóra – First Lady Nagy Tamás Tápéi Maraton SE

A nemhivatalos csapatverseny végeredménye:

Sarkalyi LK 27
Tápéi Maraton SE 15
Baktói LK 14
Orion SE 12
M és Társa 11
Leon-Cavallo 7
Kéktói Ménes 7
Tóbanjáró 6
Makó LK 6