A Kormány a veszélyhelyzetet hirdetett ki a koronavírus járvány miatt.

A Csongrád Megyei Lovasszövetség ezzel és a Magyar Lovas Szövetség döntésével összhangban az alábbi döntéseket hozta:

- A  március 28-ra tervezett Fedeles Díjugrató Kupa 4. fordulóját (Mórahalom) nem rendezzük  meg. A kupasorozattal kapcsolatos elnökségi döntést a későbbiekben hozza meg a CSMLSZ elnöksége.

- Az április 10-re tervezett évzáró és díjátadó ünnepséget elhalasztjuk, azt olyan időpontban rendezzük meg, amikor a 100-főt meghaladó beltéri rendezvények megtartása már engedélyezett lesz. A pontos időpontról időben tájékoztatást adunk.

A Magyar Lovassport Szövetség Közleménye a tervezett versenyekkel kapcsolatosan itt olvasható
A Magyar Lovassport Szövetség Ajánlása a lovardák számára itt olvasható

A CSMLSZ elnöksége nevében kérünk mindenkit a koronavírus járvány miatt hozott intézkedések betartására. Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre, reméljük, az élet -és a lovasélet – mielőbb visszatér majd a normális kerékvágásba!

,