• RSS
  • Facebook
  • Levél írása
  • Menü

A 2015-ben útjára indított Berente Sándor szabadidős ügyességi- díjugrató- és díjlovas versenysorozat döntőjére szeptember 16-án Balástyán került sor. Az időjárásra az idén nem lehetett panasz, ragyogó napsütésben versenyeztek a három szakág bajnoki címeiért és a nyitott számokért a lovasok.

A bajnokságban az alábbi végeredmény született:

“Ü1″ Kezdő ügyességi

U1

 1. korcsoport

1 Molnár Kármen Maya Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
2 Molnár Dorka Indigó Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
3 Kövesdi Adél Kedves Miklós Szabina Orion Lovas SE
3 Cselovszki Szófia Kedves Cselovszkiné Major Krisztina Orion Lovas SE
5 Ferenci Boldizsár Indigó Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE

 2. korcsoport

1 Haska Luca Luna Kaszab Zsuzsa, Szekeres Ágota Equest Sport LC
2 Újvári Anna Vitus Kis Aranka Sarkalyi LSE

  

“Ü2″ Haladó ügyességi

U2

1. korcsoport

1 Molnár Kármen Maya Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
2 Kövesdi Adél Kedves Miklós Szabina Orion Lovas SE
3 Molnár Dorka Indigó Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
4 Ferenci Boldizsár Indigó Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
5 Cselovszki Szófia Kedves Cselovszkiné Major Krisztina Orion Lovas SE
2. korcsoport
1 Huszár Zselyke Mirella Szente Balázsné Kéktói Ménes SE
2 Báthory Anna Mirella Szente Balázsné Kéktói Ménes SE
3 Balog Alíz Kira Kis Aranka Mórahalmi LSE
4 Gárgyán Emma Huszár Kaszab Zsuzsa, Szekeres Ágota Equest Sport LC
5 Kis Maja Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
6 Papp Franciska Sir Leopold Kaszab Zsuzsa, Szekeres Ágota Equest Sport LC
6 Fóris Nelli Aranyoska Nagy Tamás Tápéi Marathon TLC
6 Riesing Borka Tündi Nagy Tamás Tápéi Marathon TLC
3. korcsoport
1 Gál László Linda Kis Aranka Sarkalyi LSE
2 Németh Sára Vitus Kis Aranka Sarkalyi LSE
3 Ábrahám Judit Kira Kis Aranka Mórahalmi LSE

 

“Ü3″ Ugró ügyességi

U3

1. korcsoport

1 Bacsa Rajmund Medárd Székely Csaba Kéktói Ménes SE
2. korcsoport
1 Rózsa Dorka Fesztivál Kis Aranka Sarkalyi LSE
2 Ménesi Izabella Bóbita Nagy Tamás Tápéi Marathon TLC

 

 “D1K” Előkészítő ugró

D1

1. korcsoport

1 Bacsa Rajmund Medárd Székely Csaba Kéktói Ménes SE
2. korcsoport
1 Haska Lilla Con Lina Szekeres Ágota Equest Sport LC
2 Kovács Andrea Gini Ferenciné Kinyó Karolina Leon-Cavallo SE
3 Rózsa Dorka Fesztivál Kis Aranka Sarkalyi LSE

 

“D2″ Kezdő ugró

D2

1. korcsoport

1 Csíkos Zille Ginussy Székely Csaba Kéktói Ménes SE
2 Tóth Sára Maxim Elena Kezes Gabriella Hódmezővásárhelyi SLE
       2. korcsoport
1 Szabó Ágnes Baccardi Be The Best Kis Aranka Sarkalyi LSE
2 Cseri Luca Beretta Kezes Gabriella Hódmezővásárhelyi SLE

 

“D3″ Nehéz ugró

D3

1. korcsoport

1 Csíkos Zille Ginussy Székely Csaba Kéktói Ménes SE
2 Tóth Sára Maxim Elena Kezes Gabriella Hódmezővásárhelyi SLE
       2. korcsoport
1 Kuczora Petra Frodó Komócsin István Fauna Lovas Egyesület
2 Szabó Ágnes Baccardi Be The Best Kis Aranka Sarkalyi LSE
3 Cseri Luca Beretta Kezes Gabriella Hódmezővásárhelyi SLE

 

“SZ” Előkészítő díjlovaglás

SZ_E

2. korcsoport

1 Ménesi Izabella Bóbita Nagy Tamás Tápéi Marathon TLC
2 Gulyás Kinga Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
3 Gyermán Nóra Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
4 Újvári Anna Vitus Kis Aranka Sarkalyi LSE
5 Kis Maja Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
6 Balog Alíz Kira Kis Aranka Mórahalmi LSE

 

“E? Haladó díjlovaglás

1. korcsoport

1 Haska Luca Luna Szabó Petra, Szekeres Ágota Equest Sport LC
     2. korcsoport
1 Szabó Dóra Mennydörgés Kis Aranka Sarkalyi LSE
1 Simon Zsófia First Lady Nagy Tamás Tápéi Marathon TLC
3 Haska Lilla Luna Szabó Petra, Szekeres Ágota Equest Sport LC
4 Kerekes Emma Huszár Szabó Petra, Szekeres Ágota Equest Sport LC
5 Ábrahám Judit Kira Kis Aranka Mórahalmi LSE

 

Részletes eredmények itt…