• RSS
  • Facebook
  • Levél írása
  • Menü

Erdélyi Balázs nyerte az utóbbi évek legnépesebb felnőtt mezőnyét felvonultató megyei bajnoki döntőt. Varga Melinda az amatőr-,  Létai Alex az ifjúsági-, Sehter Sára a kezdő lovas bajnok. A csapatbajnoki aranyérmet a Kéktói Ménes SE csapata szerezte meg, a legjobb kezdő ló pedig az Erdélyi Balázs által lovagolt, For Feeling apaságú Raszputyin lett.

Felnőtt bajnokság

Felnott_2018

1, Erdélyi Balázs (Kónyaszék Poliot)  – Felgyő és Térsége LE
2, Réti Dávid (Quentina)  – Equitania LC
3, Czuczi István (Chanel IC) – Aranyági LK
4, Ődor Enikő (Jason Statham) – Equitania LC
5, Sarkadi Petra (Főnix)  – Hódmezővásárhelyi SLE
6, Lóki Szimonetta Zita (Laborc)  – Hódmezővásárhelyi SLE

CE Glass Industries Csapat bajnokság

Csapat_2018

1, Kéktói Ménes csapata, csapatvezető: Csáki Mónika

Knipf Blanka (Equest Carrie)
Knipf Bendegúz (Clarissa)
Fejes Kata (Jázmin)
Lizanna (Inas)

2, Leon-Cavallo SE csapata, csapatvezető: Szabó Ildikó

Varga Melinda (Valentina)
Varga Eszter (Ron Callo)
Bajusz Beáta (Griffmadár)
Cselovszki Richárd (PM Friderikusz)

3, Equitania LC csapata, csapatvezető: Réti Dávid

Dobó Eszter (Betyár SR)
Lóki Szimonetta Zita (Laborc)
Sánta Ábel (Lordship H)
Réti Dávid (Héra)

Amatőr bajnokság

Am_2018

1, Varga Melinda (Valentina)  – Leon-Cavallo SE
2, Karakás Dóra (Bingó)  – Leon-Cavallo SE
3, Cselovszki Richárd (PM Friderikus)  – Orion LSE
4, Ferenci Richárd (Akadémia Penelope Cruz) – Leon-Cavallo SE

Ifjúsági bajnokság

Jun_2018

1, Létai Alex (Chess) – Kéktói Ménes SE, edző: Szabó Ildikó
2, Halász Kata (Balett) – Sarkalyi LSE, edző: Forrai István
3, Kiss Lizanna (Quipara Z) – Mórahalmi LSE, edző: Füzér Gábor, Pirik Zsolt
4, Knipf Bendegúz (Clarissa) – Kéktói Ménes SE, edző: Csáki Mónika
5, Varga Eszter (Ron Callo) – Leon-Cavallo SE, edző: Szabó Ildikó
6, Fejes Kata (Rivallo) – Kéktói Ménes SE, edző Csáki Mónika

Kezdő lovas bajnokság

KLovas_2018

1, Sehter Sára (Főnix) – Leon-Cavallo SE, edző: Szabó Ildikó
2, Kuczora Petra (Frodó) – Fauna LSE, edző: Szabó Ildikó
3, Bódi Brigitta (Emír-D) – Makói LE, edző: Forrai István

Kezdő ló bajnokság

KLo_2018_montage

1, Raszputyin – Erdélyi Balázs (Felgyő és Térsége LE
2, Anabelle – Erdélyi Balázs (Felgyő és Térsége LE)
3, Luna Top – Kiss Attila (Bercsényi LK)
4, Lándzsa – Fejes Kata (Kéktói Ménes SE)
5, Hont – Békési Krisztina (Algyői Sportkör)

 

 II. Mórahalom Város nagydíja

nagydij_montage

1, Sarkadi Petra (Főnix) -Hódmezővásárhelyi SLE
2, Ötvös Nóra (Commandante) – Felgyő és Térsége LE
3, Czuczi István (Chanel IC) – Aranyági LK
4, Kovács Henri (Cadre Romantic) – Morris Lovas SE
5, Balogh Andrea (Elena) – Equitánia LC
6, Kovács Henri (Forli) – Morris Lovas SE

 

A delmagyar.hu cikke a döntőről…